SENIORENBED
FERRARA 1-PERSOONS
De Ferrara 1-persoons is een seniorenbed met een strak en rustig hoofdpaneel. Het bed combineert de uitstraling van een boxspring met functies die het dagelijks gebruik prettiger maken.
Zo kan het bed worden uitgevoerd met rug- en beenverstelling en is ook een hoog-laag functie mogelijk.
Ontdek de FerraraEen 1-persoons seniorenbed met een rustig hoofdpaneel en functies die het dagelijks gebruik prettiger maken.
De Ferrara is een 1-persoons seniorenbed met een strak hoofdpaneel dat direct aan het bed wordt gemonteerd. Het bed kan worden uitgevoerd met elektrische functies, zoals rug- en beenverstelling en een hoog-laag functie. Zo stemt u het bed af op prettig liggen, prettig zitten en makkelijker in- en uitstappen.
Het Ferrara hoofdpaneel
Het Ferrara hoofdpaneel is een strak en ingetogen model. Het paneel loopt links en rechts iets voorbij het bed.
Rustig en praktisch
Bij een 1-persoons seniorenbed monteren we het hoofdpaneel meestal aan het bed zelf. Daardoor blijft het geheel rustig van opbouw en kan het bed met hoofdpaneel en al worden verreden.
Strak hoofdpaneel
Een rustig model dat iets voorbij het bed doorloopt en het bed een duidelijke plaats in de kamer geeft.
Voetpaneel
Een voetpaneel geeft het bed een verzorgde afwerking en helpt om het beddengoed netjes op zijn plaats te houden.
Bijpassend nachtkastje
Ook een los nachtkastje kunnen we meenemen in dezelfde stijl als het bed.
1-persoons seniorenbed met hoog-laag functie
Met de hoog-laag functie brengt u het bed eenvoudig op een prettige hoogte. Dat maakt in- en uitstappen makkelijker en geeft ook meer rust bij het zitten op de rand van het bed.
De hoog-laag functie is ook praktisch bij het opmaken en schoonmaken. Door het bed hoger te zetten hoeft u minder te bukken en kunt u rustiger werken, terwijl de techniek van het bed uit het zicht blijft.
Meer over hoog-laagKLEURKEUZES
Kies uit verschillende stofsoorten, elk met hun eigen uitstraling en textuur.
FUNCTIES VAN HET SENIORENBED
Onze seniorenbedden zijn uit te voeren met verschillende functies die het comfort en gebruiksgemak vergroten.
Met de elektrische rug- en beenverstelling brengt u het bed eenvoudig in een comfortabele zithouding.
U kunt zowel het hoofd- als het voeteneinde verstellen, zodat uw lichaam beter wordt ondersteund tijdens rust of slaap.

Het bed kan – indien gewenst – in hoogte worden versteld. Zo brengt u het bed eenvoudig op de hoogte die voor u prettig is.
Dat maakt het opmaken lichter en overzichtelijker, omdat u minder hoeft te bukken.

Wanneer opstaan moeilijker wordt, kan de sta-op stand helpen om net dat ene punt te overbruggen.
U gaat op de rand van het bed zitten met uw voeten op de vloer. Door het bed iets omhoog te brengen komt u in een stabiele houding.
De beweging is rustig en gecontroleerd, vergelijkbaar met de werking van een sta-op stoel.

Onder het bed kan oriëntatieverlichting worden geplaatst. Dit zachte licht helpt u ’s nachts uw weg te vinden.
Het licht is subtiel en maakt zichtbaar waar u loopt.


ONZE GIDS OVER SLIM EN STIJLVOL SLAPEN
Alles over onze praktische bedden, de hoog-laag optie en prijzen van verschillende combinaties.
Brochure aanvragen
SENIORENBED MAKKELIJKER OPMAKEN
Een seniorenbed van De Suite maakt het opmaken en verschonen makkelijker.
Rond een bed schoonmaken of opmaken is vaak lastig, zeker wanneer het dicht tegen de wand staat.
Daarom is de Unomezzo verrijdbaar uitgevoerd. U rijdt het bed eenvoudig iets van de wand, zodat u er beter bij kunt.
Dat maakt opmaken, verschonen en schoonhouden een stuk prettiger.

Bij het opmaken van een bed werkt u al snel in een gebogen houding. Dat vraagt ongemerkt veel van rug, nek en schouders.
Met een in hoogte verstelbaar bed brengt u het bed op een prettige werkhoogte. Daardoor hoeft u minder te bukken en kunt u rustiger en gecontroleerder werken.

De topcover komt in plaats van de traditionele molton. Hij is ademend, laat geen vocht door en helpt het matras langer fris te houden.
De topcover wordt met een rits aan het matras bevestigd. Daardoor blijft hij strak op zijn plaats liggen en verschuift hij niet tijdens het slapen of bij het opmaken van het bed.

Onze bedbases staan op wielen met rem, zodat u het bed kunt verrijden wanneer dat praktisch is bij het opmaken of schoonmaken.
U kunt ook kiezen voor wielen met een centrale voetrem. Die bedient u met uw voet, zonder te bukken.


Huisbezoek
Twijfelt u of een seniorenbed goed in uw slaapkamer past? Of wilt u rustig bekijken wat voor u prettig ligt en werkt? Dan komen we bij u thuis langs.
We kijken naar de ruimte, uw manier van in- en uitstappen en welke functies voor u prettig zijn.
Huisbezoek plannen