
Hoe FPS René helpt bij zijn neuropathie
Voor René Jutte (en met hem vele anderen), die al jaren met de ongemakken van neuropathie in de voeten leefde, leek de situatie uitzichtloos. Pijnstillers en fysiotherapie boden slechts beperkte verlichting. Maar toen hij in de krant las over de ervaringen met neuropathie en het innovatieve Frequency Physio Support (FPS) systeem, werd zijn nieuwsgierigheid gewekt.
Het verschil dat FPS maakte
Bij een bezoek aan de showroom van De Suite voelde René direct het verschil dat FPS maakte. Het FPS-systeem, geïntegreerd in comfortabele bedden, maakt gebruik van subtiele geluidsgolven om de bloedcirculatie te stimuleren, spierspanning te verminderen en ontspanning te bevorderen. Deze technologie, vrijwel onhoorbaar en zonder enige inspanning te ervaren, creëert een aangename variatie in trillingen. Deze maken een diepe ontspanning van lichaam en geest mogelijk.
‘s Avonds had René voorheen vermoeide benen en pijnlijke voetzolen. Nu maakt hij gebruik van het Legs & Feet programma van FPS, één of twee keer per dag. Het resultaat is opmerkelijk. René meldt: “Dat helpt enorm. Het is alsof ik mijn eigen fysiotherapeut in bed heb.”